O firmie

Dziękuję za wizytę na naszej stronie internetowej!

Firma powstała w 2004r. Początki działalności związane były z produkcją znaków, tablic oraz instrukcji BHP  i PPOŻ. Druk w technologii sitodruku zapewnia wyjątkowe walory estetyczne grafiki oraz duże możliwości w obszarze wydajności, co znacznie obniża cenę jednostkową. Dodatkowo, stałe doskonalenie warsztatu oraz jakości obsługi spotyka się z uznaniem Klientów, co umożliwia nam regularne poszerzanie asortymentu. Obecnie oferta jest bardzo szeroka, a potwierdzeniem wysokiej jakości druku jest uzyskanie w 2009r. Dopuszczeń CNBOP (Centrum Naukowo-Badawczego Ochrony Przeciwpożarowej) w Józefowie k/Warszawy, dla znaków Ewakuacyjnych i Przeciwpożarowych. W celu zapoznania się z pełną ofertą zapraszamy do sklepiku>>.

Równoległą, równie ważną działalnością są usługi z zakresu reklamy "soft" i "hard top". Realizujemy zlecenia w zakresie:
1) druk wielkoformatowy (banery, siatki, folie s/przylepne, materiały do prezentacji takie jak np. tablice na piankach, roll-up'y, x-bannery, ścianki, plakaty, afisze, itp.).
2) reklamy podświetlane, tzw kasetony - świetlna, ale też i świetna! forma reklamy dla sklepów, punktów usługowych lub tam, gdzie liczy się prestiż oraz dobre wrażenie zarówno za dnia jak też po zapadnięciu zmroku.
3)
oklejanie reklamowe samochodów - oferta dla każdego Klienta. Od najprostrzych i najtańszych napisów na bokach samochodu aż do zmiany koloru z wykorzystaniem tzw. folii wylewanych. Zlecenia realizujemy niezależnie od sezonu, przez cały rok.
4) tablice informacyjne - typowe oraz inne, takie jak np. systemy informacji wizualnej budynków, tablice nawigacyjne na osiedlach, terenach wojskowych itp..
Równie chętnie zrealizujemy inne, nietypowe zlecenia w ramach posiadanych możliwości technologicznych oraz know-how. 

 

Zapraszam do współpracy
/.../ Arkadiusz Lis
/właściciel/


© PPHU PiktoGraf Arkadiusz Lis